Skip links

Kasutatud elektroonika vastuvõtt - loome targema tarbimiskultuuri!

Tehnikaringluse eesmärk on luua täiuslik ringlus tehnikatoodetele ning muuta arvutitehnika tarbimiskultuur teadlikumaks ja eesmärgipärasemaks. Oleme pühendunud panustama oma kogukonda arvutitehnika näol, samal ajal vähendades ökoloogilist jalajälge.

Meie eesmärk on tekitada läbi parema tarbimisharjumuse kättesaadavus arvutimaailma igaühele. Elame ajastul, kus tehnoloogia mängib üha olulisemat rolli meie igapäevaelus ning arvutitehnika on muutunud hädavajalikuks. Seetõttu peame oluliseks, et igal inimesel oleks võimalus sisenemiseks arvutimaailma.

Kuid oleme teadlikud, et tehnoloogia kiire areng toob endaga kaasa suure hulga vananenud ja kasutamata elektroonikaseadmeid. Just siin astume meie appi! Pakume võimalust vastu võtta ja ringlusse suunata kõikvõimalikku elektroonikat, mis enam vajalik ei ole. Olgu selleks siis vanad sülearvutid, arvutimonitorid, nutitelefonid või muud seadmed.

Aga meie eesmärk ei ole lihtsalt elektroonika kogumine, vaid ka pidev areng ja teadlikkus tarbimiskultuuris. Meie soov on teavitada inimesi elektroonika õigest käitlemisest ning anda neile võimalus tagastada seadmed, mis ei vaja enam kasutamist. Seejuures aitame välja selgitada, millised seadmed on veel kasutuskõlblikud ning võib-olla sobivad hoopis teisele inimesele või organisatsioonile.

Lisaks pakume kogukonnale võimalust soetada kasutatud tehnikaseadmeid, mis on läbinud põhjaliku kontrolli, et tagada nende töökorras olek ja usaldusväärsus. Nii saavad ka need, kellel napib ressursse uue elektroonika ostmiseks, võimaluse nautida tehnoloogia pakutavaid võimalusi.

Meie tegevuse eesmärk on muuta tarbimiskultuur teadlikumaks ja jätkusuutlikumaks. Paneme aluse ühiskonnale, kus elektroonika ringlusse võtmine ja taaskasutamine on normiks ning kõik tarbijad oskavad teha valikuid vastutustundlikult.

Oleme uhked selle üle, et saame panustada meie kogukonna arengusse ning samal ajal vähendada ökoloogilist jalajälge. Seega, ootame kõiki liituma meiega ja looma koos paremat ja teadlikumat tarbimiskultuuri!

Oled ettevõte või organisatsioon

Seadmed, mis ei vasta enam ülikõrgete nõudmistega ettevõtete vajadustele, on kodusele kasutajale või väiksemate nõudmistega organisatsioonile igati korralikud ja vastupidavad.

Soovid ära anda

Oled eraisik

Teadliku tarbijana mõistad, et it-tehnika suudab erinevatele ühiskonna sihtgruppidele väärtust luua ka pärast kasutusaja lõppu ja saad olla kindel, et teed kedagi rõõmsaks.

Soovid ära anda

Mida kõike võib meile tuua

IT ja telekomseadmedArvutid ja nende osadTarbeelektroonikaseadmed

Võtame vastu elektroonikaseadmeid ettevõtetelt ja eraisikutelt.
Kokkuleppel tuleme järele üle Eestis.

01

IT ja telekomiseadmed

Personaalarvutid, sülearvutid, telefonid, mobiiltelefonid, automaatvastajad, printerid, faksiaparaadid, LCD telerid, LCD monitorid, jms.

02

Arvutid ja nende osad

Klaviatuurid, hiired, emaplaadid, toiteplokid, mälud, kõvakettad, infotehnoloogiaseadmed ja muud osad, nii töötavad kui ka mittetöötavad.

03

Tarbeelektroonikaseadmed

Raadiod, televiisorid, videokaamerad, magnetofonid, elektroonilised muusikariistad, võimendid, puldid jms.

Tehnikatoote täiuslik ring

Aitame sotsiaalselt panustada nõrgemasse sihtrühma.
Oleme loonud lihtsa protsessi, mis aitab sul oma vanad seadmed ära anda. Selle käigus aitad kaasa ka keskkonna säilimisele.
Elektroonikajäätmete käitlemine toimub vastavalt Euroopa Liidu elektroonikaromude direktiivile WEEE.
Tehnikaringlus jäätmeloa nr. L.JÄ/330022
Vajadusel sõlmime kontoritehnika vastuvõtmise-üleandmise akti.
Võta meiega ühendust, et saaksime organiseerida kauba transpordi olenevalt asukohast ja seadmete kogusest.

Tegutseme üle Eesti

Kontaktid

E-R 9:00-17:00
L 10:00-15:00
Telefon: +372 5676 4964
E-post: info@tehnikaringlus.eu

Kasutatud elektroonika vastuvõtt üle Eesti.
Palun täida järgmised väljad, et saaksime sõnumile kiiremas korras vastama hakata.
Küsi julgesti, sest muidu ei saagi teada!

Soovi korral saad veel pilte lisada, suurusega kuni 5 MB
Vajutades Saada nupule nõustud meie privaatsuspoliitikaga.

Anname kasutatud arvutitele uue võimaluse läbi heategevuse!

Pakume täisteenust, kõik vajaminevad tööd ja lahendused mugavalt ühest kohast.

Kasutatud elektroonika vastuvõtt

Kui soovid oma kasutatud elektroonikaseadme välja vahetada või see on rikkiläinud, kõige lihtsam oma seade anda tehnikaringlusse.

Soovin ära anda

Arvuti müügiks ettevalmistamine

Kasutatud arvutite uuendusprotsess. Kustutame andmed, testime, värskendame, puhastame.

Vaata lähemalt

Turvaline andmete hävitamine

Sul on vaja andmed hävitada ja andmekandjat edasi kasutada ei soovi? Hävitame andmeid ka ettevõtetes kohapeal.

Soovin andmeid hävitada